Sorularınızı bekliyoruz

Yerel SEO Paketleri

Artık herkes yerel SEO'nun öneminin farkında. Ancak, bu işi yapmaya çalışanların çoğu başarılı sonuçlar elde edemiyor. Size işe yarayan yerel SEO vaat ediyoruz.

Yerel SEO Fiyatları

 • Optimize Edilecek Lokasyon Sayısı
 • 5 hizmet veya ürün için yerel anahtar kelime araştırması
 • Google My Business Kurulumu
 • Google My Business Görsellerin Eklenmesi
 • Google My Business Kategori Kurulumu
 • Google My Business Adres Eşleşmesi
 • Apple Haritalar Optimizasyonu
 • Yelp Yerel Optimizasyonu
 • Yandex Harita Kaydı
 • Facebook - İşletme sayfası kurulumu
 • Site içi SEO çalışmaları
 • Site içi adres optimizasyonu
 • Local SEO uyumlu içerik yazımı
 • Title ve meta description çalışması (5 kelime için)
 • Adres bilgilerinin Schema yapısal veri etiketleri ile eklenmesi
 • İçerik linkleme çalışması
 • Size özel SEO Uzmanı
 • Online Proje Yönetim Araçları üzerinden iş takibi
 • Aylık Organik Trafik Raporlaması
 • Google My Business Aylık Performans Raporlaması
 • Aylık Kullanıcı Yorum Raporlaması

Başlangıç

750₺
 • 1 - 2
 • 2
 • -

Orta

1000₺
 • 3 - 4
 • 4
 • 1

Gelişmiş

1250₺
 • 5 - 8
 • 6
 • 2

Kurumsal

1500₺
 • 9+
 • 9
 • 3

Yerel SEO Fiyatları

Yerel arama motorunuzun varlığını arttırmak ve Google’da en üst sıralarda yer almak istiyor musunuz? SEMSEO, kanıtlanmış sonuçlar ve etkin uzmanlara sahip, en iyi arama deneyimi için sitenizi optimize eden yerel bir SEO şirketidir. Şu gibi durumlarda Local SEO düşünmeniz gerekir:

 • Hedeflediğiniz anahtar kelimeleriniz aratıldığında Google Haritalar sonuçlarında ilk sayfada gözükmüyorsanız
 • İş yeriniz sadece yerel olarak satış yapıyor ise
 • Rakipleriniz, hedeflediğiniz anahtar kelimeler aratıldığında Google Haritalar sonucunda sizden üst sıralarda ise

SEMSEO, lokal arama motoru sonuçlarında görünebilirliğini ve varlığını arttırmak isteyen şirketler için lokal bir arama optimizasyonu sunmaktadır. Artık, arama sonuçlarında 1 numaralı pozisyonda olmak yeterli değildir. Arama motoru algoritmaları sürekli değişiyor, gelişiyor. SEMSEO uzmanlarımız da arama sonucu değişimlerini yakından takip ediyor. Zaman geçtikçe, Google kullanıcıların istediği zaman istediği bilgiyi mümkün olduğunca kolay ve hızlı şekilde sunmak için kullanıcı geri bildirimlerini ve davranışlarını temel alarak arama sonuçlarını güncellemeye devam ediyor.

Google, daha kullanıcı dostu hale gelmek için yerel sonuçları gösterir. Google, Google Local ve Maps’de kullanılan algoritmalara verilen ağırlığı arttırıyor. Son eğilimler, bize bu ağırlığın daha da artacağını gösteriyor. Bunu akılda tutarak, Local SEO, herhangi bir dijital pazarlama stratejisi için gerekli olan modern bir hizmettir.

Google Maps, Google arama sonuçlarına dahil edildi. Bu nedenle, Google arama motoruna göre mümkün olan en iyi şekilde optimize edilmeniz ve web sitenizin Google Maps sonuçlarında en üste yerleştirilmesini sağlamanız aynı derecede öneme sahiptir. Çünkü siz yapmazsanız, rakiplerinizden biri yapacaktır.

Google Maps’e Yerleşin

Arama sonuçları için şirketinizi optimize etmeniz gerekiyor ama bunu nasıl yapacaksınız? SEMSEO, Google Local listesi için web sitenizi ve Google Places hesabınızı kanıtlanmış bir strateji ile optimize eder. Her şeyden önemlisi, rekabetçi Local SEO hizmetimiz ile şirketinizi yükseltirken kâra geçebilirsiniz.

Kanıtı gördünüz. İkna olmadınız mı?

Son 24 saatte Google’ı ziyaret ettiniz mi? Belki de Google’ı kullanarak bu sayfayı buldunuz. Mesele şu ki, Google artık bir lüks değil. Bir yaşam tarzı ve bu yaşam tarzı sürekli değişiyor. Google kendisini geliştirdikçe, gösterdiği sonuçların türü de gelişir.

Yerel bir hizmet ararken, Google, Google Maps sonuçlarını ne sıklıkla döndürür? Cevap: Google Maps, arama sonuçlarının her yerinde hızla artış gösteriyor ve işletmenizin Google Local listelerinde yüksek sıralarda görünmesini sağlamak için, Local SEO hizmetine ihtiyacınız var.

SEMSEO, müşterilerimizin dönüşümünü arttıracak Local SEO paketlerinde uzmanlaşmıştır. SEO Google Maps ekibimiz, Google’ın nasıl çalıştığı konusunda deneyimlidirler. Aynı zamanda, şirketinizin popüler anahtar kelimeler için arama sonuç sıralamasında yüksek sıralarda olmasına yardım edebilirler. SEO Rehberi şirketi olarak, şirketinize yerel arama sonuçlarında ihtiyaç duyduğu ekstra desteği verebileceğimizden emin olabilirsiniz.

Google Maps SEO’yu Ne Zaman Düşünmek Gerek

İşiniz çok spesifik bir konuma ürün veya hizmet sunuyor mu? Rakipleriniz Google Maps sonuç listelerinde dominant mı? Bu sorulardan birine evet cevabı verdiyseniz, Local SEO hizmetimiz, ihtiyacınız olan online pazarlama stratejiniz olabilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

İşiniz için Local SEO hizmetlerinden yararlanmadan önce hedef pazarınızı düşünün. Sitelerini Google Places için optimize edildiğinde çok iyi sonuçlar elde edebilecek birçok iş alanları var. Genellikle bu şirketler yerel şirket olduklarını göstermek isteyen şirketlerdir. Local SEO şirketi olarak, hangi işletmelerin yerel listelerden daha çok faydalandığını öğrendik.

Bu, ayrıntılı bir liste değildir. İşiniz yukarıdaki listelenen sektörlerden birinde olmasa bile Local SEO danışmanlarımızdan hala yararlanabilirsiniz. İşletmeler için Local SEO hizmetleri birçok farklı iş modeli için birçok farklı yöntem vardır. SEO hizmetimiz ile şirketinize nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için bugün bize ulaşın!

Google Business View: İşletmenizin 360° Sanal Turu

Google Maps’de işletmenizi iyileştirmenin bir yolu da Google Street View teknolojisiyle güçlendirilmiş, işletmenizin kaliteli 360° görünüme sahip olan Google Business View ile daha keyifli bir kullanıcı deneyimi oluşturmayı düşünün.

Google Business View ile Google Maps listelerine ve websitenize yüksek trafik çekebilirsiniz. Lokal, eğitimli, Google güvenceli bir fotoğrafçı ya da ajans ile çalışarak, etkileyici bir 360° sanal iş yeri turu yapabilirsiniz. Böylece, potansiyel müşterilerinizi davet edebilirsiniz. Müşterileriniz, Business View turlarını Google arama sonuçlarında, Google Maps’de ve Google+’da rahatlıkla görebilir, böylece rekabet ile mücadele kolaylaşır. Ayrıca, Busines View bağlantınızı, websitenize, sosyal medya kanallarına, bloglara ve başka kısımlara ekleyebilirsiniz. Google Maps için SEO ile daha çok fikir elde edebilirsiniz.

Local SEO ile Geleneksel SEO’yu Birlikte Kullanmalı Mıyım?

Arama motorlarında çevrimiçi varlığınızı kurmak istiyorsanız Local SEO kesinlikle zorunluluktur. Ancak, her aramada yerel sonuçlar gösterilmiyor. Güçlü bir arama motoru varlığı sağlamanın en iyi yolu, online pazarlama girişimlerinizi entegre etmeniz gerekir. Bu şekilde, Google Local SEO, tüm planlarınızı destekleyecek bir strateji haline gelir.

Arama motoru sonuçlarında güçlü bir yer edinmek istiyorsanız, tek yol Google Maps değildir. Aynı zamanda, normal arama sonuçlarında da güçlü bir varlığınız olmalıdır. Ayrıca, normal sonuçlarda ve yerel sonuçlarda yüksek sıralama, herhangi bir arama sorgusunda sizin için daha fazla sonuç anlamına gelebilir. Google, bir domainin görünme olasılığını sınırlar. Bununla birlikte, Google Places girişiniz gerçek web sitenize ek olarak görünüyorsa, şirketiniz daha çok görünme olasılığına sahip olur.

Normal arama sonuçları, kullanıcıya olabildiğince alakalı bilgi sağlamak için Google Places hesabınızda bulunan verileri çekme eğilimindedir. Yani, standart arama sonuçlarında sıralamanız durumunda, Google Local bilgilerinizin görünme ihtimali yüksektir. Bu nedenle, Google Places girişiniz optimize edildiğinde arama motoru optimizasyonu girişiminiz tümüyle güçlenir.

Bahsettiklerimizi denemek için zamanınız yoksa, Local SEO firması ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. SEMSEO gibi Local SEO hizmeti veren şirketler, işletmenizin varlığını çevrimiçi duruma çevirmek için ihtiyaç duyduğunuz stratejileri uzmanlaştırabilir. Bir Google SEO ajansı, Google yerel sonuçları SEO’su için gerekli yöntemleri uygulamanın en basit ve etkili yolu olabilir.

Takip Sistemi ile ROI’nizi Ölçmek (Call Tracking)

ROI (Return On Investment) yani, yatırımdan gelen kazanç, kısaca Yatırım Getirisi.

Local SEO çalışmalarınızın başarısını ölçmek için bir araç olması önemlidir. Web sitenizde artan trafik kesinlikle birincil hedeftir ancak asıl hedef kaliteli şekilde yol almak, büyümektir. Genellikle, kullanıcılar yerel bir şirket veya hizmet ararken, Google Local listesinde istediği şirketin gerçek web sitesini ziyaret etmeden önce telefonla ulaşırlar. SEMSEO, Local SEO hizmetine küçük miktar fiyat ile arama izleme hizmeti sunmaktadır. Gerçek telefon numaranızla bağlantılı olarak Google Places girişinizde yerel bir telefon numarası ekleyecektir. Ardından, bu telefon numarası izlenip, Local SEO hizmetinin başarısını daha iyi ölçmenize olanak tanıyacak ve Google Local girişiniz aracılığıyla kaç satış yaptığınızı görebileceksiniz.

SEMSEO’da, müşterilerimize mümkün olan en iyi ROI’yi elde etmek için çalışıyoruz. Yetkin SEO uzmanlarımız yerel varlığınızı arttırmak için sizinle birlikte çalışacak. Pazarlama için kullandığınız maliyetin dönüşümünü sağlayacaksınız.

Local SEO paketlerimiz, Google Places ve Google Maps için nelere ihtiyacınız olduğunu ve bunların çözümlerini tam olarak içerir. Local SEO paketlerimizin fiyatlarını yayımlıyoruz. Çünkü, gösterdiğimiz fiyatlar ile verdiğimiz hizmetin kalitesini başka bir yerde bulamayacağınızı temin ediyoruz. SEMSEO ile çalışırken, sizin için uygun fiyatlarla Local SEO’nun en iyisini elde edeceğinize emin olabilirsiniz.