Sorularınızı bekliyoruz

Link İnşası Fiyatları & Paketleri

Site dışı SEO'da backlink'in önemini bilmeyen kalmadı. Ancak "kaş yapayım derken göz çıkarmamak" için backlink stratejinizi yanlış ellere teslim etmeyin. Başarı ancak uzman eliyle sağlanır. Link inşaası konusundaki uzmanlığımızla tanışmanın şimdi tam sırası.

Link İnşası Paketleri

Link İnşası Fiyatları

Etkili bir bağlantı yapısı stratejisi geliştirmek, web sitenizin internetteki başarısı için önemlidir. Bağlantı kurma planları, siteleri daha alakalı hale getirmek için web sitelerini sitenizin sayfalarına bağlantı oluşturmaya teşvik eder. Bu da, arama motorlarında daha yüksek sıralamalarda konumlanmazı sağlar. SEMSEO bağlantı kurma hizmetleri şunları içerir;

 • Güvenilir, yetkili ve alakalı web siteleri ile bağlantı kurmak amacı ile sistematik bir plan
 • İçerik oluşturma, çevrimiçi PR ve sosyal tanıtım gibi dahil çeşitli bağlantı kurma yöntemeleri
 • Hedeflerinize göre en uygun ama etkili biçimde yapılacak bağlantı kurma fiyatlandırmaları

Neden Backlink Kurmaya İhtiyacım Var?

Google, oldukça karmaşık bir algoritmaya dayanarak web sitelerini sıralamaktadır. Bu algoritmanın önemli bir bileşeni, güven sinyalleridir(yani bağlantılar). Bazı işletmeler için bu bağlantıları otomatik olarak elde etmek çok zordur. Bu güven sinyalleri, bir bağlantı için veya bağlantının içindeki içerik için manuel bir istek alır. Bu bağlantıları oluşturma sürecine bağlantı kurmak denilir.

Basitçe söylemek gerekirse, alakalı, yetkin web sitelerinden bağlantı alımlarınız yükseldikçe, arama motoru sonuçlarında o kadar iyi sıralanırsınız. SEMSEO olarak, sıralamanın en üst sıralarına çıkma şansınızı artırmak için nelerin gerekli olduğunu biliyoruz. Bağlantılar bulmacanın sadece bir parçası ancak en önemli parçalarından biri olduğunu unutmamak gerekiyor.

SEMSEO Backlink Yapısı Oluşturma Planları

SEMSEO 2 tane bağlantı yapısı oluşturma planı sunmaktadır. Yetkili ve Performans Ödemesi. “White hat” link yapısı kurma hizmetleri sunuyoruz. Yani bağlantılarınız, geçerli, başarılı, hedefli ve alakalı olacaktır. “Black hat” veya bağlantı satın alma, yorumlara link yerleştirme ya da dizinler gibi modası geçmiş yöntemlerle uğraşmamaktayız.

Yararlı, dürüst “White hat” stratejilerini kullanıyoruz. Böylece bağlantılarınızın, arama motoru algoritmaları için incelenmeye ve gelecekteki güncellemelere dayanacağından emin olabilirsiniz. Kaliteli kazanç sağlamanız için her bir bağlantı yapısı oluşturma planını tasarlarız. Bu sayede, ceza alabilme ya da bağlantı kaybetme gibi endişeler duymayacaksınız. Kısaca, bağlantı yapısı oluşturma paketi uzun vade için tasarlanmıştır.

Hangi backlink yapısı oluşturma planı benim için uygun olur?

 • Yetkili Bağlantı Yapısı, yetkin web sitelerinden içerik ile ilgili bağlantılar oluşturarak “backlink” katkısını sağlar. Bu tanınmış ve yetkin web siteleri, sitenize bağlantı yolu oluşturarak destek olurlar. Site trafiğinizi arttırırken sitenizin tanınmasını sağlayabilirsiniz.
 • Performans Ödemeli Bağlantı Yapısı, yalnızca SEMSEO’nun içerik oluşturma, tanıtım ve pazarlama yoluyla kazanacağı bağlantılar için ödediğiniz özel hizmettir. Sitenizde bulunan her bağlantıya destek verir. Bu hizmetin amacı, .edu veya .gov siteleri de dahil yüksek yetkili sitelerdeki en kaliteli bağlantılardır. Bu bağlantı kurma planları, profesyonel, güvenilir siteler sizinle bağlantı oluşturduğundan sitenizi kaliteli bir kuruluş olarak gösterebilirsiniz.

Sizin için hangi bağlantı oluşturma planının doğru olduğundan emin değil misiniz? Sorun değil. Hangi bağlantı kurma paketinin şirketiniz ve hedefleriniz için doğru olduğunu belirlemek için sizinle birlikte çalışacağız. Sunduğumuz paketleri görmek için fiyat çizelgelerine bakmayı unutmayın.

Backlink Yapısı Paketi Nasıl Seçilir?

Bağlantı yapısı oluşturmanın standart bir fiyatı olmadığı için internet pazarlama veya bağlantı kurma şirketiyle iletişime geçtiğinizde yapacağınız anlaşmanın iyi olup olmadığını anlamak zor olabilir. Doğal olarak, şirketiniz için en uygun fiyatı bulmak istiyorsunuz. Bu nedenlerden dolayı, şu sorulardan bazılarını ya da hepsini sormanızı öneririz:

 • Yaklaşık olarak, 3 ayda sitem için kaç bağlantı oluşturulacak?
 • Sitem ile bağlantı yapan web sitelerinin minimum domain yetkisi ne olacak?
 • Bağlantılar için hangi web sitelerini takip ediyorsunuz?
 • Daha önce hangi sitelerden bağlantı kurdunuz? Gurur duyduğunuz herhangi bir site var mı?
 • Siteye ek bağlantılar çekmek için hangi yöntemleri kullanıyorsunuz?
 • Bağlantı kurma girişimlerimiz çevrimiçi pazarlama nasıl tamamlayacak?

Bu soruları sorarak, birlikte çalışmayı düşündüğünüz şirketin sağlayabileceği hizmet türünü daha iyi değerlendirebilirsiniz. Yapılan hizmet ve önem verilmesi ile ücret karşılığı arasında uyumsuzluk hissedilirse, farklı bir firmaya geçmek en iyisi olabilir.

SEMSEO paket fiyatlarını nasıl belirliyor?

Bağlantı yapısı oluşturma paket fiyatlarımızı iki farklı hizmet olarak ele alıyoruz. Fiyatlarımız, her pakette etkili bir kampanya oluşturmak için gereken kaynaklara ve stratejilere dayanır. Hangi paketi seçtiğinize bakmaksızın, bağlantı yapısı oluşturma stratejilerimiz ve planlarımız, istediğiniz sonuçları elde etmenize yardımcı olacaktır.

SEMSEO, bağlantı oluşturmak için güvenilir mi?

SEMSEO, iş dünyasındaki deneyimli ve yetkin internet pazarlamacıların da dahil olduğu içerik pazarlaması ve link kazanımı için çalışan bir ekibe sahiptir. Bizi geri kalan firmalardan ayıran kısım ise yenilikçi ve sistematik yaklaşımımızdır. Her bir web siteyi ve kampanyayı bireysel olarak değerlendiriyoruz. Siteler alakalı olmadığı sürece bağlantı kurmuyoruz ve bu sayede gelişim sürecinizi hızlandırıyoruz. Çoğu firma bağlantı yapısı oluşturma fiyatlarını yayınlamamayı tercih etmektedir. SEMSEO, sunduğumuz bağlantı yapısı hizmetlerinin arkasında durduğu için bağlantı yapısı fiyatlarını ayrıntıları ile yayınlamaktadır.

Sitenize saygın bağlantılar oluşturan bağlantı kurma yapılarına odaklanıyoruz. Müşterilerimizin girişimlerine fayda sağlayacak kararlar alabilmesi için bağlantı yapısı fiyatlarımızı açıklıyoruz. Amacımız, tüm müşterilerimize kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı bir aylık bağlantı hizmeti sunmaktır.

Neden bağlantı yapısı için standart bir fiyat yok?

Ne yazık ki, bağlantı yapısı fiyatlaması için standart oluşturan hiçbir endüstri yoktur. Herhangi bir firma bağlantı yapısı oluşturduklarını iddia edebilir ve istedikleri herhangi bir bağlantı kurma fiyatını belirleyebilir. Bağlantı yapısı fiyatları firmadan firmaya farklılık gösterebilir.

Bağlantı yapısı oluşturma fiyatlaması, tecrübesiz firmaların başarılı bir kampanya oluşturmak için uğraştığı her şeyden dolayı karar vermeleri zor olabilir. SEMSEO olarak, neyin gerekli olduğunu tam olarak biliyoruz ve bağlantı yapısı oluşturma fiyatlarımızı planlayabiliyoruz. Müşterilerimizin bilinçli kararlar vermelerini sağlamak için bağlantı yapısı oluşturma fiyatlarımızı yayınlıyoruz.

SEMSEO ile nasıl ortak çalışırım?

Bağlantı yapısı oluşturma fiyatlandırmamızın ve sunulan özel hizmetlerin ayrıntılı bir açıklaması için lütfen yukarıdaki çizelgelere bakın.

Tabloda göremeyeceğiniz kısım ise bağlantı yapısı oluşturma fiyatlarının ardındaki özelliklerdir. İnternet pazarlama ekibimiz, en iyi SEO stratejilerini, içerik pazarlamacıları ve işletme uzmanlarını içermektedir. Müşterilerimizi yıllardır arama motoru sonuçlarının en üstünde tutan başarılı bağlantı yapısı oluşturma kampanyaları üretiyoruz ve sizin için de bunu yapmaya hazırız.