Sorularınızı bekliyoruz

Kurumsal SEO Fiyatları & Paketleri

Kurumsal bir kimliği oluşturmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Bu yüzden size sadece işlerinizi büyütmeyi değil aynı zamanda marka kimliğinizin değerini koruyarak sonuç almayı taahhüt ediyoruz.

Kurumsal SEO Fiyatları

Web siteniz zaten çok sayıda anahtar kelime için iyi bir sıralamaya sahip ama daha rekabetçi geniş bir arama alanına geçiş yapmayı mı düşünüyorsunuz? Bu düşünceye sahip olan şirketler için SEMSEO, en rekabetçi pazarlarda daha fazla arama görünürlüğü sağlamak için kurumsal SEO danışmanlığı sağlar. Kurumsal düzeyde SEO hizmetlerimiz size şunları sağlayacaktır:

  • Rekabet seviyesi yüksek olan kelime öbekleri için özel anahtar kelime hedefleme paketleri
  • Kurumsal SEO hizmetleri kanıtlanmış geçmişe sahip özel bir hesap ekibi
  • Rekabetçi anahtar kelime hedefleme kapsamına giren agresif başlangıç, aylık metin yazarlığı hizmeti ve bağlantı kurma teknikleri de dahil olmak üzere kapsamlı bir web sitesi SEO denetimi

Kurumsal SEO Hizmetlerine İhtiyacım Var mı?

Kurumsal SEO planlarımız herkes için değildir. Birçok iş kurumu ihtiyaçlarını temel seviye SEO paketleri ile rahatça halledebilmektedir. Ancak, rekabetçi alanlarda çalışan veya çevrimiçi görünürlüğünü genişletmek isteyen şirketler için kurumsal SEO, en iyi çözümdür.

Aşağıdaki maddeler, kurumsal SEO hizmetlerimize ihtiyacınız olduğunu gösterebilir.

  • İnternet pazarlama bütçenizi, rekabetçi AdWords/PPC reklamcılığı üzerine aşırı miktarda harcıyorsunuz ve daha uygun maliyetli bir strateji bulmak istiyorsanız.
  • Yüzlerce uzun kuyruklu anahtar kelimeler için sıralamaya girmeye başladınız ve daha rekabetçi, yeni fırsatlar arıyorsanız.
  • Kendi SEO planlarınızda garanti edilemeyen son derece rekabetçi anahtar kelimeler için sıralamada olmak istiyorsanız.
  • Yüksek rekabetli terimler için ve sıralamanız optimize edilmiş, ancak yine de asıl istediğiniz anahtar kelimeleriniz için ilk sayfaya ulaşamamışsanız.

Eğer bahsettiğimiz bu konularda sıkıntı yaşıyorsanız, kurumsal SEO planlarımız sizin için doğru strateji ve çözüm olabilir.

Kurumsal SEO Hizmet Planı Neleri İçerir?

Kurumsal SEO hizmetimiz site içi SEO içermekle birlikte, ağırlıkla agresif bir bağlantı kurma stratejisine odaklanmaktadır. Bu, sıralamanızı iyiden mükemmele getirecek stratejidir. Özel olarak tasarlanmış blog içerikleri ile viral olmanızı sağlayacak bağlantı yapısı kuracak olan stratejimiz, sizin için çözüm olabilir. SEO hizmet planımız ile rakipleriniz sizi yakalamaya çalışacak.

Kurumsal SEO hizmetlerimiz ile aşağıdaki maddeleri yakalayacaksınız:

  • Rekabet seviyesi yüksek olan anahtar kelimeler için yüksek arama motoru sıralamasına sahip olmak
  • Site trafiğinizde büyük bir artış
  • Web üzerinden potansiyel müşteri sayısında artış

Kurumsal SEO süreci işlemlerimiz

Site İçi Optimizasyon: Kurumsal SEO planımız, rekabetçi bir backlink stratejisine ve taze, kaliteli içerik oluşturma üzerine yoğunlaşırken, bu agresif stratejinin temelini de iyi optimize edilmiş bir site oluşturuyor.

Rakiplerinizin Bağlantı Analizi: Sıralamada rakiplerinizin üstüne çıkmak ve pazar payına ortak olmak istiyorsanız, öncelikle rakiplerinizin backlink stratejisini öğrenmeniz gerekiyor.

Bağlantı Yapısı Stratejisi: Tüm bağlantılar eşit değildir. Farklı, kaliteli bağlantı yapısı stratejimiz ile yüksek güvenli bağlantılar oluşturarak sıralamanıza etki edeceğiz.

İçerik Optimizasyonu: Arama motorlarının, alakalı arama sorguları için hem indeksleyip hem de sıralayabilecekleri kaliteli sayfalar ekleyeceğiz.

Kurumsal SEO Hizmetleri ile Görünürlüğünüzü ve Satışlarınızı Arttırın

Kurumsal SEO planlarımızda yer alan hizmetler, şirketinize her zaman istediğiniz rekabet üstünlüğünü sağlamak için birlikte çalışmaktır. SEMSEO, sitenizi son derece rekabetçi anahtar kelimeler için arama motorlarının üst sıralarına yükseltecek, şirketinizin bulunduğu iş alanındaki müşterilerin büyük bir kısmını elde etmenizi sağlayacaktır. Rekabetin fazla olduğu şartlarda agresif SEO planı gereklidir. Açıkçası, rakipleriniz yerlerinde durup sizin sıralamada önlerine geçmenizi beklemiyorlar.

SEMSEO olarak, kurumsal SEO uzmanlarından oluşan ekibimiz, en yüksek beklentilerinizi bile aşmak için gerekli bilgi, deneyim ve becerilere sahiptir. Müşterilerimiz için kullandığımız, kanıtlanmış kurumsal SEO stratejisini geliştirdik ve hedeflerinizi aşmanıza yardımcı olmak için çok çalışacağımıza söz veriyoruz. Zamanla rekabetten üstün çıkacağınıza emin olabilirsiniz.

Yüksek Arama Hacmi için Kurumsal SEO

Web siteniz, Google ve diğer arama motorlarındaki trafik çeken anahtar kelimeler için sıralamada çıkmıyorsa, önemli miktarda para kaybediyorsunuz demektir.

Eğer bu rekabet ortamında olmak istiyorsanız, sitenizi büyük arama motorlarında görünür hale getirmelisiniz. Görsel olarak etkili ve çekici bir web siteniz olması artık yeterli değil. Alakalı, özgün bir içeriğe ve güçlü bir backlink portfolyosuna sahip olmanız gerekir.

Rakiplerinizin önüne geçmenin tek yolu, onları kaliteli backlink ve sitenizdeki sayfa sayısıdır. Kurumsal SEO kampanyamız, bu stratejiyi en etkili biçimde kullanmak için düzenlendi. Web sitenizde sürekli taze içerik yayımlayarak ve istikrarlı backlinkler alarak, arama motoru sonuçlarında rakiplerinizin üstünde olabilirsiniz.

Kurumsal SEO ile Geleneksel SEO Arasındaki Fark

Geleneksel SEO hizmetlerimiz, uzun kuyruklu anahtar kelimelerin yararlarına odaklanır. Ancak, kurumsal SEO hizmetimiz ise çok daha rekabetçi olan anahtar kelimeleri hedeflemektedir. Bu anahtar kelimeler, çok daha fazla arama motoru sonucuna ve çok daha yüksek rekabete sahip olur. Sonuç miktarındaki fark, anahtar kelimenin daha rekabetçi olduğunu gösterir. Hedeflediğiniz anahtar kelimeyi bir çok şirketin de hedeflediğini unutmamalısınız. Arama motoru sonuç sayfasında rakiplerinizden üstün çıkarak ilk sayfada olmanız lazım. Bu yüzden, rekabetçi ve kurumsal bir SEO paketine ihtiyacınız vardır.

Eğer endüstriniz çok rekabetçi bir iş alanı değil ise geleneksel SEO sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Ancak, rekabeti yüksek bir endüstride ilk sayfayı domine etmek istiyorsanız veya pazarlama bütçenizin çoğunu reklamlara harcarken görünürlüğünüzü yükseltmek de istiyorsanız, kurumsal SEO sizin için mantıklı bir yatırım olacaktır.